Hidratáló száraz testolaj - Argan Spa - EOLab - 200ml
Kód: 1842Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A bőr hidratálására szolgáló száraz testolajat, amely egyedülálló fákból – Arganfa, amely a természetben csak Marokkóban nő, származó olajat tartalmaz -jótékony hatásainak köszönhetően, Kelet "aranyának" is nevezik.
Aktív összetevők: Az arganolaj tele van A, E vitaminokkal és olajsavval (Omega-6, Omega-9), mélyen hidratálja a bőrt. A szerves bergamott és máylva kivonat tonizálja a bőrt, simaságot és rugalmasságot adva hozzá.
Parabénektől és szilikonoktól mentes
97,2% a természetes eredetű anyagok mennyisége.
Használat: Alkalmazzon kis mennyiségű testolajat a bőrre masszázsmozdulatokkal, amíg teljesen felszívódik.
Származási ország: Oroszország
Űrtartalom: 200 ml
Začiatok formulára
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A márka weboldala: EOLab
Az EOLab kozmetikumok természetes és BIO alapanyagokon alapulnak. Előállításukhoz a legújabb technológiákat használják.
#ShowMore#
A szépség egyetemes fejlődéséhez megfelelő tudományos hozzáállás szükséges és nem felesleges áldozatok. Ezért kozmetikumainkat a természet ajándékaival gazdagítjuk – természetes és organikus olajokkal és kivontatokkal.
Az EOLab kozmetikumok előnyei:
- Organikus olajok és kivonatok - az összetevők több mint 95% -a növényi kivonat
- Parabének és szilikonok hiánya - nem tartalmaz SLS-t, SLES-t, parabéneket és szilikonokat, EDTA
- Természetes színezékek és tartósítószerek - egyedi kialakítások az Ön szépsége és egészsége érdekében.
Az EOLab termékek gyártása megfelel a legmagasabb nemzetközi ISO és GMP szabványoknak. A gyártási folyamatokat közvetlenül a vállalat fejlesztette ki, és a termékeket sok éven át tesztelték. Ennek köszönhetően ma természetes és rendkívül hatékony termékeket élvezhet.